Do wakacji pozostało:

Osiągnięcia 2011/2012

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY ,,ZUCH”
20 lat Państwowej Straży Pożarnej- ,,jak nas widza, tak nas malują”

OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW
 W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
•    Międzynarodowy Konkurs „Polak to brzmi dumnie” – udział
•    Międzynarodowy Konkurs „Szkoła na Bursztynowym Szlaku”
– wyróżnienie dla klasy 6a i 5b
•    Międzynarodowy Konkurs „Polak to brzmi dumnie” – udział
•    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” - wyróżnienie

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
•    Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX – udział
•    Puchar Bałtyku BNO – Im i IIm
•    XXVII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy – udział
•    XVI Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy – Im (A. Bielecka), IIm (A. Panek), wyróżnienie (J. Majchrzak)
•    XV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej Credo 2012 w Chojnicach – wyróżnienie (Nikola Organiściak)

KONKURSY WOJEWÓDZKIE
•    II Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Świat według Heweliusza” – IIIm (Amanda Izwaryn)
•    Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Świat wokół mnie” – IIIm (Julia Majchrzak)
•    VIII Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate „Pomerania Cup” – Im (Krzysztof Polito) i IVm (Przemysław Piłat)
•    WIMS w BNO – Im drużynowo dziewczęta i Im drużynowo chłopcy
•    Otwarte Mistrzostwa Gdyni w Karate – IVm (Marta Muchewicz)
•    XIV Bieg Wielkanocny – udział
•    I Wojewódzki Konkurs Nekropolie Pomorza – udział
•    Matematyka z Przyrodą, etap wojewódzki - udział
•    Wojewódzki Konkurs „Matematyka z przyrodą” – finalista i Vm
•    VII Wojewódzki Konkurs „Polacy na frontach II wojny światowej” – IIIm (zespołowo), IIIm (Natalia Machalewska), Im (Piotr Knop)
•    Wojewódzki Konkurs Ortograficzny pt. „Torreador, czyli walka z ortobykami” – IIm (Julia Żbikowska)
•    Wojewódzki Konkurs „Język polski z Historią” – finalista (Piotr Knop)
•    Wojewódzki Metropolitalny Konkurs Biblijny – udział
•    Turniej Karate – wojewódzki turniej kata – Im, IIm, IIIm
•    XV Wojewódzkie Spotkanie Ekologiczne – IIIm (P. Marczyńska), wyróżnienie (H. Popielec, D. Walkowiak)
•    XIX etap wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”
– Im (A.Bielecka), IIm (A.Panek), IIIm (J. Majchrzak)
•    Etap wojewódzki XL Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego – IIm (zespołowo)
•    V Festiwal Piosenki – Im (Nikola Organiściak )
•    Wojewódzki Festiwal Twórczości Patriotycznej w Gdańsku –
III m (Nikola Organiściak)
•    Wojewódzki Konkurs Piosenki Świątecznej „Czas świąt, czas kolędowania”– wyróżnienie (Nikola Organiściak)
•    Festiwal Piosenki Patriotycznej „Muzyczna Mesa” -  III m (Nikola Organiściak)
•    VI edycja Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży im Teatrzyku Bim-Bom - wyróżnienie w preeliminacjach (Nikola Organiściak)
•    Nikola Organiściak GRAND PRIX na V Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Wyśpiewać Radość – Dziecięce  Uśmiechy” Pierwoszyno
•    Przegląd Talentów Wokalnych w Wejherowie – I m (Nikola Organiściak)
•    Wojewódzki Festiwal Twórczości Patriotycznej w Gdańsku – kategoria: prezentacja multimedialna - I m (Marta Muchewicz ), IIm w kategorii fotograficznej (Paulina Gruba), Im – w kategorii scenariusz uroczystości szkolnej, GRAND PRIX dla SP nr 10 wRumi
•    Konkurs Informatyczny o tytuł „Mistrza PowerPointa” - III miejsce (Marta Muchewicz)

KONKURSY POWIATOWE
•    Powiatowe Igrzyska w Halowej LA – udział (Julia Majchrzak)
•    XVIII Pomorski Konkurs Plastyczno – Literacki „Gwiazdka tuż, tuż”
- Im (Marta Muchewicz), IIm (Natalia Pawlikowska), IIIm (Aleksandra Panek), wyróżnienie (Filip Pijor i Maja Moroz), kategoria grafika komputerowa – Im (Alicja Liss)
•    Powiatowy Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Powiat Wejherowski Okiem Plastyka i Fotografa” – IIm (Aleksandra Bielecka i Agata Grzenkowicz), IIIm (Krzysztof Burghardt i Daria Śledzińska), nagroda specjalna (Paulina Gruba),
•    Regionalny Konkurs „Znane i nieznane miejsca mojego regionu” – laureatka (Monika Barszcz)
•    Powiatowy Konkurs „Szukamy własnych korzeni” – wyróżnienie (Martyna Sahajdaczna), wyróżnienie (Weronika Bielecka)
•    Jan Paweł II – Kościół naszym domem – IIIm (Weronika Szulist)
•    Mistrzostwa Powiatu w Halowej LA – Im (Bartosz Markiewicz)
•    XXVI Wojewódzki Zlot SKKT PTTK – Im (zespołowo)
•    II Pomorski Konkurs Krasomówczy – IIm (Aleksandra Panek )
•    Konkurs Grafiki Komputerowej Małego Trójmiasta Kaszubskiego – II m (Martyna Moroz)

KONKURSY MIEJSKIE
•    Mistrzostwa Rumi w LA – IVm (Karolina Górska), IIm (Natalia Milewczyk), IIm (Julia Majchrzak)
•    MIMS w Unihokeju Dziewcząt – IIIm
•    MIMS w Unihokeju Chłopców – IIIm
•    Mikołajkowy Turniej NBA - IIIm
•    Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Piłkarza – Im (kl.4), IIIm (kl.5)
•    Mikołajkowy Turniej Unihokeja – IIIm (dziewczęta), IIIm (chłopcy)
•    MIMS w Siatkówce  Dziewcząt – IIIm
•    Halowe Drużynowe Mistrzostwa Rumi w LA – IIm (Julia Majchrzak), IIIm (Julia Majchrzak), IIIm (Julia Majchrzak,
Julia Smolarek, Dominika Zieman, Paulina Gruba), IIIm (chłopcy)
•    MIMS w Czwórboju – IIIm (chłopcy)
•    Sztafety Olimpijskie o Puchar Dyrektora MOSiR – IIIm (chłopcy kl.IV)
•    Turniej Piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka – IIm (kl.I – III), IIIm (kl.IV – VI)
•    Świąteczny Rajd na Orientację „Przedświątecznym Tropem Mikołaja” – Im (drużynowo na 24 drużyny)
•    Miejski Konkurs Plastyczny „Tu żyjemy” – wyróżnienie (Julia Smolarek)
•    Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej „Be a poet” – udział
•    Międzyszkolny Konkurs Reading and Writing Comprehension – udział
•    Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego FOCUS on ENGLISH – Im (Martyna Jeżewska), IIm (Agata Rzeszótko)
•    Międzyszkolny Konkurs Kultury Krajów Anglojęzycznych – IIm (Martyna Moroz)
•    Interschool English Language Countries Competition – IIIm (Martyna Moroz)
•    Miejski Konkurs Wiedzy o Kaszubach – Im (Marcelina Winczewska), IIIm (Martyna Moroz)
•    XV Konkurs Wiedzy o Kaszubach – laureat (Artur Miotk), wyróżnienie specjalne (Paulina Gruba)
•    Międzyszkolny Konkurs „Baśnie i legendy kaszubskie w komiksie” – Im (Marta Muchewicz), Im (Ewelina Grąźlewska), IIIm (Amanda Izwaryn), wyróżnienie (Honorata Popielec i Julia Majchrzak)
•    Miejski Konkurs Fotograficzny zilustruj fotografią myśl J.Korczaka „Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć
do poprawy. Dzieci chcą się śmiać, biegać i swawolić” – IIm (Marzena Glama)
•    „Z matematyką po regionie” – Im
•    Międzyszkolny Konkurs Matematyczny kl. IV – Im i IIIm
•    Puchar Rumi BNO – Im, IIm, IIIm
•    XVIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny – laureatka (Julia Żbikowska)
•    Międzyszkolny Konkurs o Janie Pawle II – Im (Nikola Organiściak), IIIm (Weronika Szulist)  
•    XV Międzyszkolny Turniej Ekologiczny „W zgodzie z przyrodą” – IIIm (zespołowo)
•    IX Miejski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej pod hasłem „Lasy Polski” – udział
•    Turniej Wiedzy Pożarniczej – udział
•    XVIII Rajd „Ścieżkami TPK) – Im (zespołowo), Im, IIm, IIIm (indywidualnie)
•    Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej „Cztery Pory Roku – Zima”
III m (Dominika Walkowiak)
Statystyka
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE – 4
wyróżnienia – 2

KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE – 5
I miejsca – 2
II miejsc - 2
wyróżnienia - 2

KONKURSY  WOJEWÓDZKIE – 26
I miejsca – 10 + 2 razy GRAND PRIX
II miejsca – 5
III miejsca – 10
wyróżnienia – 3
finalista - 2

KONKURSY  POWIATOWE – 10
I miejsca – 4
II miejsca – 5
III miejsca – 4
wyróżnienia – 4
nagroda specjalna – 1
laureat - 1

KONKURSY  MIEJSKIE – 32
I miejsca – 11
II miejsca – 9
III miejsca – 22
wyróżnienia – 3
laureat - 2

RAZEM:
77 konkursów
27 – I miejsc + 2 GRAND PRIX
21 – II miejsc
36 – III miejsc
14 – wyróżnień
2 – finalistów
3 – laureatów
1 – nagroda specjalna

Aktualności

29 10
2014
Ogłoszenie - 31 października oraz 10 listopada są wolne od zajęć dydaktycznych
13 09
2014
RAJD ZADANIOWY - Rumia - miasto i jego mieszkańcy - 13 września 2014 r